DVD/VCDDram
Shackles posteri
Üye olsaydınız bu filmi özel listenize kaydedebilir, oy verebilir, yorum yazabilir ve harici bağlantıları görebilirdiniz. Buraya tıklayarak üye olun.
Puanlama
7G Puanı :
  • Currently 0.00/10
0.0/10 (0 oy)
IMDb : 5.8/10   

Diğer Adı :
Atrapados
Süre :
115 dakika | Arjantin:114 dakika
Ülke :
ABD
Dil :
İngilizce
Sınıflandırma :
R
30`lu yaşlarında bir öğretmen olan Ben, eski karısını geri kazanmak için hayatını düzene koymak zorundadır. Eski bir arkadaşı ona Riker Adası Hapishanesi`nde bir öğretmenlik pozisyonu ayarlar. Bu arada, Gabriel adında 17 yaşında bir uyuşturucu satıcısı tutuklanır ve aynı hapishaneye gönderilir.

Ben`in uyguladığı program iyi gitmektedir ve daha fazla öğrenci kabul etmezse programın kapatılacağı konusunda tehdit edilir. Ben öğrencilerinin rap şarkısı sözleri şeklinde kendi şiirlerini yazmasını sağlayarak onlarla iletişim kurmayı dener ve böylece Gabriel`le yolları kesişir.

Gabriel, Riker`s`daki diğer mahkumlarla bir sürü problem yaşamasına rağmen, şiir konusunda çok kabiliyetlidir ve böylece Ben onu hapishane dışında bir yarışmaya sokar. Herşeyin daha da iyiye gidiyor gibi görünmesine rağmen, aslında işler tersine gitmeye başlar. Çünkü Ben yanlışlıkla kadın bir gardiyana vurur ve işten atılacağını öğrenir. Bu arada Riker`s`da bir isyan çıkar ve Ben olayları yatıştırmaya çalışırken yaralanır.Benzer Film Önerileri
Young Cesar (2007)
Young Cesar Posteri
IMDB Puanı : 4.0
Yönetmen : Sheldon Candis
Tür : Polisiye / Dram
Ülke : ABD
Dil : İngilizce
Out of Season (2004)
Out of Season Posteri
IMDB Puanı : 4.2
Yönetmen : Jevon O'Neill
Tür : Polisiye / Dram
Ülke : Almanya / Romanya / İngiltere / ABD
Dil : İngilizce
Looking for Angelina (2005)
Looking for Angelina Posteri
IMDB Puanı : 3.9
Yönetmen : Sergio Navarretta
Tür : Dram
Ülke : Kanada
Dil : İngilizce / İtalyanca