Filmin Posteri Doğum tarihi : 28 Şubat 1976
Doğum yeri : Cherry Hill, New Jersey, ABD

Biyografi Özeti:
Ali Larter ABD'li aktris ve modeldir. Final Destination ve Final Destination 2 filmlerinde adını duyurdu. Daha sonra Heroes dizisinde canlandırdığı Niki Sanders rolü ile daha geniş kitlelerce tanındı. 13 yaşında model olarak başladığı kariyerine 17 yaşında bir müddet Japonya'da kalarak ara verdi. Daha sonra taşındığı Los Angeles'da oyunculuk eğitimine başladı....Tam Metin için tıklayın...

Ali Larter ABD'li aktris ve modeldir. Final Destination ve Final Destination 2 filmlerinde adını duyurdu. Daha sonra Heroes dizisinde canlandırdığı Niki Sanders rolü ile daha geniş kitlelerce tanındı.

13 yaşında model olarak başladığı kariyerine 17 yaşında bir müddet Japonya'da kalarak ara verdi. Daha sonra taşındığı Los Angeles'da oyunculuk eğitimine başladı. Profesyonel olarak kamera karşısına ilk kez 1997 yılında Chicago Sons dizisinde çıktı.

1999 yılında sinema kariyerine Varsity Blues ve House on Haunted Hill filmleri ile başladı. 2002 yılında Stuff dergisi tarafından "102 sexiest women in the world" (Dünyadaki 102 seksi kadın) değerlendirmesinde 40. sırayı aldı.

Sanatçı halen New York'da yaşamaktadır.