Filmin Posteri Doğum tarihi : 22 Nisan 1986
Doğum yeri : Austin, Texas, ABD

Biyografi Özeti:
Amber Laura Heard, ABD'li aktrist ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas'ta dünyaya gelmiştir. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist...Tam Metin için tıklayın...

Amber Laura Heard, ABD'li aktrist ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas'ta dünyaya gelmiştir. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist olduğunu açıkladı. Onyedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York'a gitti ve orda modelliğe başladı daha sonra Los Angeles de aktristkiğe. 2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde başrol oynamış ve Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yeralmıştır. Televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 de Asla Pes Etme ve Pineapple Express filmlerinde rol almıştır. 2009 da Üveybaba da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonda Amber The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter'ın The Ward, yanısıra Nicolas Cage ile Drive Angry, ve diğerbir yanda ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır. Ayrıca Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.

Lezbiyen değilim ama kız arkadaşım var diye açıklama yapan Amber Tasya van Ree ile bir ödül törenine katıldı. Amber etrafında silahlarla büyüdü ve şu an magnum 357 si var ve aynı zamanda antika arabalara merakı olan Amber 68 Model Ford Mustang, 67 Model Mercedes ve 62 model Checker Cab tarzı güçlü arabalara sahip.